Üniversite Öğrencileri için Kriptoloji Yaz Okulu 2019,Başvuru Sonuçları

Üniversite Öğrencileri için Kriptoloji Yaz Okulu başvuru sonuçları aşağıdaki listede belirlenmiştir. Asıl listede ismi bulunan öğrencilerin 11 Haziran 2019 Salı günü saat 12:00'a kadar etkinliğe katılacaklarını taahhüt ettiklerini belirten ve Onaylı Transkript ile Öğrenci Belgesi fotoğrafını içeren bir e-postayı mcs@tubitak.gov.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Hatırlatmak isteriz ki başvuru sırasında verilen bilgilerin doğruluğunu teyit eden onaylı belgelerin (Onaylı Transkript ve Öğrenci Belgesi, Nüfus Cüzdanı) etkinliğe gelirken getirilmesi gerekmektedir. Bu belgeleri ibraz edemeyen kişilerin etkinliğe katılımına müsaade edilmeyecek olup, yerlerine Yedek Listeden çağrı yapılacaktır. 

BİLGİLENDİRME (Önemli): 
Aşağıdaki bilgilerin önemle dikkate alınması gerekmektedir.
 
1. Katılım için zorunlu belgeler Onaylı Transkript, Öğrenci Belgesi ve Nüfus Cüzdanı’dır.

2. Etkinliğe ulaşım masraflarının katılımcılar tarafından karşılanması gerekmektedir. Ulaşım dışında, eğitim, konaklama, ve yemek ücretsiz olacaktır.  

3. Tüm eğitim TÜBİTAK TÜSSİDE tesislerinde gerçekleştirilecektir. Konaklama ve Ulaşım soruları için http://tusside.tubitak.gov.tr/tr/ ve http://tusside.tubitak.gov.tr/tr/icerik/Ulasim sayfalarını inceleyebilir ve TÜSSİDE ile bağlantıya geçebilirsiniz. 

4. 23 Haziran 2019 Pazar günü saat 15:00'dan sonra giriş yapılacaktır, etkinlik saat 18:00'de akşam yemeği ile başlayacaktır. 28 Haziran 2019Cuma günü saat 17:00'de çıkış yapılacaktır. Bu süre zarfında katılımcıların akşam programlarına da katılmaları ve TÜSSİDE’de konaklamaları zorunludur.

 

 


< geri