Lise Öğrencileri için Kriptoloji Yaz Okulu 2019

Başvuru Sonuçları

Lise Öğrencileri için Kriptoloji Yaz Okulu başvuru sonuçları aşağıdaki listede belirlenmiştir. Asıl listede ismi bulunan öğrencilerin 18 Haziran 2019 Salı günü saat 12:00'a kadar etkinliğe katılacaklarını taahhüt ettiklerini belirten ve Veli İzin Dilekçesi ile Son Dönem Karne fotoğrafını içeren bir e-postayı mcs@tubitak.gov.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Hatırlatmak isteriz ki başvuru sırasında verilen bilgilerin doğruluğunu teyit eden onaylı belgelerin (Veli İzin Dilekçesi, Son Dönem Karne'nin Aslı ve Bir Adet Fotokopisi, Nüfus Cüzdanı) etkinliğe gelirken getirilmesi gerekmektedir. Bu belgeleri ibraz edemeyen kişilerin etkinliğe katılımına müsaade edilmeyecek olup, yerlerine Yedek Listeden çağrı yapılacaktır.

Bilgilendirme (Önemli)

Aşağıdaki bilgilerin önemle dikkate alınması gerekmektedir.

1. Katılım için zorunlu belgeler “Veli İzin Dilekçesi”, "Son Dönem Karne'nin Aslı ve Bir Adet Fotokopisi" ve "Nüfus Cüzdanı"dır.

2. Etkinliğe ulaşım masraflarının katılımcılar tarafından karşılanması gerekmektedir. Ulaşım dışında, eğitim, konaklama, ve yemek ücretsiz olacaktır.

3. Tüm eğitim TÜBİTAK TÜSSİDE tesislerinde gerçekleştirilecektir. Konaklama ve Ulaşım soruları için http://tusside.tubitak.gov.tr/tr/ ve http://tusside.tubitak.gov.tr/tr/icerik/Ulasim sayfalarını inceleyebilir ve TÜSSİDE ile bağlantıya geçebilirsiniz.

4. 30 Haziran 2019 Pazar günü saat 15:00'dan sonra giriş yapılacaktır, etkinlik saat 18:00'da akşam yemeği ile başlayacaktır. 5 Temmuz 2019 Cuma günü saat 17:00'da çıkış yapılacaktır. Bu süre zarfında katılımcıların akşam programlarına da katılmaları ve TÜSSİDE’de konaklamaları zorunludur.

 

 

 

< geri